Wigilia firmowa 2021

Wigilia firmowa 2021 z Figaro

Wigilia firmowa to doskonała okazja do podsumowań, składania życzeń osobistych i biznesowych, ustalania celów i motywacji.

Lista zalet wynikająca z przeprowadzenia uroczystości wydaje się być oczywista, niestety sama jej organizacja stanowi nie lada wyzwanie. Na przeszkodzie stoi nam m. in. aranżacja pomieszczenia/lokalu, zamówienie posiłków, sprzątanie itp.

Największym problemem jednak wydaje się brak czasu na sam udział w uroczystości z innymi – w końcu to organizator odpowiada za kontakty np. z dostawcami cateringu.

Wigilia firmowa z Figaro to kompleksowe i profesjonalne rozwiązanie w kwestii organizacji uroczystości. Zostaw wszystko nam, a sam buduj oraz utrwalaj dobre relacje ze swoimi pracownikami, partnerami lub kontrahentami.

Posiadamy przestronną, klimatyzowaną salę mieszczącą do 100 osób oraz miłą i fachową obsługę. Zapewniamy wyjątkowy nastrój i atmosferę. Wigilia firmowa z Figaro to gwarancja udanego spotkania.

Serwowane potrawy przygotowywane są z największą starannością i dbałością o detale. Przygotowujemy menu skrojone pod indywidualne potrzeby naszych gości między innymi: menu wegetariańskie, bezglutenowe i bez laktozy.

Spotkania firmowe przygotowujemy już od 20 osób. Podczas kolacji istnieje możliwość zorganizowania na życzenie kolęd z muzyką na żywo.

Dlaczego Figaro?

Udostępnij znajomym!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Przykładowe menu

Sprawdź dostępność sali

Wypełnij formularz i sprawdź dostępność sali. Skontaktujemy się z Tobą w celu omówienia szczegółów!

Możesz także zadzwonić +48 530 454 477
+48 500 137 055
i zarezerwować salę telefonicznie.

Możesz także zadzwonić +48 530 454 477 / +48 500 137 055 i zarezerwować salę telefonicznie.